Základní druhy pohřbů

Pohřeb bez obřadu ( smutečního rozloučení)

Jedná se pouze o zpopelnění zesnulého bez jakéhokoliv smutečního obřadu (rozloučení)

V případě Vašeho zájmu lze zajistit tzv. návštěvu (výstavu) zesnulého v obřadní síni v Jablonci n. N. Dále můžeme zajistit uložení urny tam, kam si budete přát (do hrobu, hrobky, urnového háje případně provedeme rozptyl popele na rozptylové loučce).

Pohřeb s obřadem (se smutečním rozloučením)

Zorganizujeme smuteční rozloučení za účasti rodiny, přátel a ostatní veřejnosti, případně v úzkém rodinném kruhu – dle Vašeho přání.

Rozloučení zajistíme v obřadní síni (kostele, kapli) dle Vašeho výběru. Po rozloučení je provedeno zpopelnění zesnulého a uložení popela do úřední urny.

Dále zajistíme uložení urny tam, kam si budete přát (do hrobu, hrobky, urnového háje, případně provedeme rozptyl popele na rozptylové loučce)
U pohřbů s obřadem většinou probíhá obřad v Krematoriu Liberec nebo v obřadní síni na Hlavním hřbitově v Jablonci nad Nisou. Nově je možnost obřadu v malé obřadní síni Krematorium Liberec.
Obřadní síň na Hlavním hřbitově v Jablonci nad Nisou.
Hlavním hřbitov v Jablonci nad Nisou.

Pohřeb s obřadem a uložením do hrobu – hrobky

Provedeme pohřeb se smutečním obřadem v kostele, kapli či obřadní síni s následným uložením rakve do vykopaného hrobu nebo hrobky.

Napište nám nebo zavolejte

Rádi Vám poradíme i s Vašimi dotazy ohledně pohřebnictví.
Majitel pohřební služby pan Ladislav Kopal je předsedou Sdružení pohřebnictví a v oboru pracuje od roku 1986. S důvěrou se na pana Kopala obraťte s Vašimi dotazy.