Krematorium

V březnu roku 2021 jsme uvedli do provozu nové krematorium v Novinách pod Ralskem, které naše rodinná společnost vlastní spolu s paní Renátou Benešovou, majitelkou partnerské pohřební služby v Mladé Boleslavi. Vzhledem k tomu, že se jedná o jediné krematorium, které vzniklo na území České republiky od roku 1989, byly k jeho vybavení použity nejnovější technologie tak, abychom mohli poskytovat zcela komplexní nadstandardní služby, které odpovídají nárokům našich klientů. Zařízení je vybaveno dvěma americkými pecemi BL-Phoenix-2-3, které si dokáží poradit i s extrémně obézními zesnulými, kterých v posledních letech neustále přibývá. Tyto pece jsou v České republice naprostou raritou a v případě nutnosti dokáží pracovat nepřetržitě v třísměnném provozu.
Základním cílem naší rodinné společnosti je nabídnout klientům zcela komplexní služby od výjezdu k zemřelému na místo úmrtí až po obřad či předání ostatků pozůstalým včetně kremace v našem vlastním zařízení, neboť pouze tak dokážeme minimalizovat převozy zemřelých na delší vzdálenosti do smluvních krematorií. Se zesnulým tedy nakládají po celou dobu pouze naši prověření zaměstnanci. Zároveň nabízíme pozůstalým možnost být přítomni u celého procesu od přípravy zemřelého až po kremaci, po které jim na počkání vydáme zpopelněné ostatky.
Během následujícího roku dokončíme kompletní vnitřní rekonstrukci prostor pro veřejnost, obřadní síně a zázemí pro rodinu a smuteční hosty s možností občerstvení a malým lesoparkem v bezprostřední blízkosti krematoria.

Informace pro pohřební služby:
V případě, že budete sjednávat pohřbení nadměrně obézního zemřelého, s jehož kremací by byl problém ve Vašem smluvním krematoriu, obraťte se rovnou na Ladislava Kopala, tel.:
+420 602 736 362, nebo na kontakty níže. Po domluvě zajistíme nadměrnou velikost rakve, případný převoz a zpopelnění v našem zařízení v Novinách pod Ralskem.