O nás

Jsme tradiční rodinná pohřební služba s praxí sahající až do roku 1975, kdy otec Vlasty Kopalové Mikuláš Juraška začal pracovat v tehdejším pohřebnictví Podniku služeb v Jablonci nad Nisou. Později se k němu přidal Ladislav Kopal, který po revoluci začal v tomto oboru podnikat. V současnosti se do provozu společnosti zapojila již třetí generace rodiny tvořená třemi bratry.

Samozřejmostí je pro nás nabídka nadstandardních služeb, mezi něž patří například sjednání a uspořádání pohřebního rozloučení i o víkendu či svátcích, sjednání pohřebních služeb on-line nebo i u Vás doma, exhumace, uklizení či vyklizení bytu po úmrtí, provedení rozptylu, použití obřadního vozu Cadillac Escalade, přeprava pozůstalých na posledním rozloučení limuzínou Cadillac, koňským povozem nebo i možnost přítomnosti pozůstalých u celého procesu přípravy a odvozu zesnulého či kremace.

Ladislav Kopal, majitel pohřební služby v Jablonci a Liberci, je od roku 2016 předsedou zapsaného spolku Sdružení pohřebnictví v ČR, kde je zastoupeno více než 150 firem z oboru pohřebnictví. Od roku 1995 je Pohřební služba Kopal správcem všech hřbitovů a obřadní síně na území města Jablonce nad Nisou, kde vypravuje veškeré smuteční rozloučení (i pro jiné pohřební služby). Nově je také Ladislav Kopal spolumajitelem Krematoria v Novinách pod Ralskem a spolu se syny Ladislavem a Janem spolumajitelem Pohřební služby Jeřábek ve středočeském kraji.

Naším cílem je nabídnout Vám ty nejlepší a nejkomplexnější služby za naprosto srovnatelné ceny v našem oboru.

Ladislav Kopal ml.

Nabídka služeb doplněná o prodej různého pohřebního zboží a doplňků, spolupráce s květinářstvím, kvalitní vybavení a dostatečný počet kvalifikovaných pracovníků je garancí poskytování nejlepších služeb za naprosto srovnatelné ceny v oboru. Toto vše vytváří dobrý základ pro uspokojování veškerých potřeb a požadavků i těch nejnáročnějších pozůstalých kdekoliv v České republice.

Všichni naši pracovníci usilují o to, aby si pozůstalí a smuteční hosté odnášeli z posledního rozloučení se svým blízkým kromě smutné vzpomínky i dobrý pocit, že vše proběhlo podle jejich přání a představ a že o jejich blízkého bylo na jeho poslední cestě dobře postaráno. Naše pohřební služba byla založena 30. října 1990, kdy byla mezi prvními pěti soukromými službami v republice. Společně s dalšími dvěma službami získala jako první v roce 1998 „Znak kvality“, který každé tři roky úspěšně obhajuje a od roku 2018 jsme členy evropské federace pohřebních služeb (EFFS).

0
let v oboru
0
let působíme jako firma
0
generace – rodinných pracovníků

„čas ubíhá a nevrací, co vzal. Jen láska, úcta a vzpomínky v srdcích zůstávají“

Náš tým

Vlasta Kopalová

Spolumajitelka

Ladislav Kopal

Majitel

Ladislav Kopal ml.

Vedoucí pohřební služby, styk s veřejností, obchodními partnery a institucemi

Tomáš Kopal

Obřadník, správce hřbitovů

Jan Kopal

Provoz pohřební služby

Petr Juraška

Pomocný pracovník pohřební služby, hrobník

Adam Januška

Provoz pohřební služby

Nataša Morávková

Sjednavatelka – Liberec Palachova

Karolína Kopalová

Sjednavatelka – Liberec Husova

Jana Svobodová

Sjednavatelka – Jablonec

Jana Šitinová

Floristka

Věříme, že z osobněním s námi si dokážeme získat Vaší důvěru při vybírání pohřební šlužby

Z naší historie