O nás

Jsme tradiční rodinná pohřební služba s praxí sahající až do roku 1975, kdy otec Vlasty Kopalové Mikuláš Juraška začal pracovat v tehdejším pohřebnictví – Podniku služeb v Jablonci nad Nisou. Později se k němu přidal Ladislav Kopal, který po revoluci začal v tomto oboru podnikat, a to až do jeho smrti na konci roku 2023. V současnosti se do vedení společnosti zapojila již třetí generace rodiny v severních Čechách zastoupená synem Ladislavem, který se stal pokračovatelem v podnikání po svém otci, po ukončení dědického řízení se společnost promění v rodinné s.r.o.

Jsme největší, nejvyhledávanější a nejlépe hodnocená pohřební služba v severních Čechách poskytující skutečně komplexní služby v tomto oboru. Veškeré úkony spojené s přípravou zesnulého pro případný obřad, kremaci či uložení do země zajišťujeme výhradně v rámci naší společnosti a zcela tak minimalizujeme úkony zprostředkované pracovníky jiných poskytovatelů služeb. Samozřejmostí je pro nás nabídka nadstandardních služeb, mezi něž patří například sjednání a uspořádání pohřebního rozloučení i o víkendu či svátcích, sjednání pohřebních služeb on-line nebo i u Vás doma, exhumace, veškeré hřbitovní práce včetně výkopu hrobů. Uklizení či vyklizení bytu po úmrtí, provedení rozptylu, použití obřadního vozu Cadillac Escalade, přeprava pozůstalých na poslední rozloučení limuzínou Cadillac, koňským povozem nebo i možnost přítomnosti pozůstalých u celého procesu přípravy a odvozu zesnulého či kremace, a to v našem soukromém krematoriu s nadstandardními službami či provedení zahraničních převozů včetně vyřízení dokumentace, nebo možnost sjednání v německém či anglickém jazyce.

Jsme hrdými členy Sdružení pohřebnictví v ČR, kde je zastoupeno více než 150 společností z oboru pohřebnictví a kde byl pan Ladislav Kopal až do svého odchodu předsedou. Dále jsme kromě soukromého krematoria majiteli  Pohřební služby Jeřábek ve středních Čechách, a jsme tak i jednou z největších pohřebních služeb v ČR.

Naším cílem je nabídnout Vám ty nejlepší a nejkomplexnější služby za naprosto srovnatelné ceny v našem oboru.

Ladislav Kopal ml.

Nabídka služeb doplněná o prodej různého pohřebního zboží a doplňků, spolupráce s květinářstvím, kvalitní vybavení a dostatečný počet kvalifikovaných pracovníků je garancí poskytování nejlepších služeb za naprosto srovnatelné ceny v oboru. Toto vše vytváří dobrý základ pro uspokojování veškerých potřeb a požadavků i těch nejnáročnějších pozůstalých kdekoliv v České republice.

Všichni naši pracovníci usilují o to, aby si pozůstalí a smuteční hosté odnášeli z posledního rozloučení se svým blízkým kromě smutné vzpomínky i dobrý pocit, že vše proběhlo podle jejich přání a představ a že o jejich blízkého bylo na jeho poslední cestě dobře postaráno. Naše pohřební služba byla založena 30. října 1990, kdy byla mezi prvními pěti soukromými službami v republice. Společně s dalšími dvěma službami získala jako první v roce 1998 „Znak kvality“, který každé tři roky úspěšně obhajuje a od roku 2018 jsme také členy evropské federace pohřebních služeb (EFFS).

0
let v oboru
0
let působíme jako firma
0
generace – rodinných pracovníků

„čas ubíhá a nevrací, co vzal. Jen láska, úcta a vzpomínky v srdcích zůstávají“

Náš tým

Vlasta Kopalová

Spolupracující osoba

Ladislav Kopal ml.

Pokračovatel v podnikání po úmrtí podnikatele

Josef Mička

Provoz pohřební služby

Jan Kopal

Provoz pohřební služby

Petr Juraška

Pomocný pracovník pohřební služby, hrobník

Adam Januška

Provoz pohřební služby

Nataša Morávková

Sjednavatelka – Liberec Palachova

Karolína Kopalová

Sjednavatelka – Liberec Husova

Jana Svobodová

Sjednavatelka – Jablonec

Jana Šitinová

Floristka

Ladislav Kopal

Mikuláš Juraška

Věříme, že z osobněním s námi si dokážeme získat Vaší důvěru při vybírání pohřební šlužby

Z naší historie